ГОЛОВНА | ПРО НАС | ОПЛАТА | ФОТО | ЦІНИ |КОНТАКТИ

Арт студія "Грета-скло" Художнє декорування скла

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ВИГОТОВЛЕННЯ ВІТРАЖІВ для меблевих фасадів, вікон, дверей, шаф-купе фото

ВИГОТОВЛЕННЯ ДЗЕРКАЛ фото

ДЕКОРУВАННЯ СКЛА фото

Контурний вітраж

Для виготовлення контурного заливного вітража використовується станок ArtGlass 2515.

Максимальний розмір заготовки 2500х1500мм, вага до 50кг товщина заготовки до 50мм.

Даний станок дозволяє накладати контур, не лише на простому склі та дзеркалі, а й на готовий склопакет, готові двері шафи-купе, а також проводити роботу на фарбованих та ламінованих фасадах а також на кафельній плитці. Після підсихання контуру замкнуті елементи заливаються вітражною фарбою.

Термін виконання замовлення від 2-х до 5-ти днів. Каталог вітражів.

 

Травлення скла
Травлення скла проводиться за допомогою спеціальної матовочної пасти та розчину (в залежності від складності та розміру малюнка). При даному процесі відбувається витравлення верхньої частини скла або дзеркала, що перетворює його відполіровану верхню частину в матову поверхню (на відміну від піскоструйної технологія, поверхня витравленого скла має меншу шороховатість і одноріднішу структуру). Травлення проводиться за допомогою оракального трафарета.
Декоративний кракелюр
Технологія декоративного кракелюра найбільш ефективно використовується на дзеркалах та шафах купе. З дзеркала знімається задній захисний шар та шар амальгами (дзеркального напилення), а на його місце накладається кракелюрний лак. Так ми отримуємо в дзеркалі елемент постарівшого орнаменту. Для даної технології можна використовувати елементи каталогу трафаретів.

Люмінофор
Для створення люмінофорного вітража використовується спеціальна фарба яка має єфект самопідсвічування або світиться в ультрафіолеті. Такі вітражні малюнки можуть служити як для декоративного оформлення інтер'ру так і для практичного підсвічування (наприклад як нічник в дитячій кімнаті). Технологія підходить для всього каталогу вітражів.