ГОЛОВНА | ПРО НАС | ОПЛАТА | ФОТО | ЦІНИ |КОНТАКТИ

КОНТУРНИЙ ВІТРАЖ

На теперішній час заливний вітраж є інноваційною  технікою, використовуваної в художньому дизайні приміщень. Сфера застосування вітражів і стильове їхнє втілення відрізняються великим різноманіттям, а виконані вітражі на замовлення зроблять інтер'єр незвичайним, яскравим й оригінальним. Така техніка завдяки збереженню дрібної деталізації й широкій гамі насичених кольорів дозволяє якісно імітувати класичні а також Тіффані вітражі. Можливості нашої арт-студії  дозволять створити унікальні у своєму роді заливні вітражі будь-якої складності, з огляду на всі побажання клієнта. Сучасний контурний станок з програмним керуванням "ArtGlass Contour" дозволяє значно розширити можливості та сфери використання заливного вітража, адже він тепер може бути виконаний не лише на склі або дзеркалі, а й на таких матеріалах як МДФ-плита, кахельна плитка, меблеві фасади, різні види акрила та пластика. Відтепер Ви можете змінити свій інтер’єр лише оновивши скло в міжкімнатних дверях або кухонних фасадах, а стара добра шафа-купе буде виглядати по-новому лише завдяки оригінальному малюнку на дверцях (наше обладнання дозволяє робити заливний вітраж на готових дверях-купе).

Історія заливних вітражів
За деяким даними заливні вітражі вперше з'явилися в Європі в XIV столітті у зв'язку з тим, що класичні вітражі мали трудомісткий процес виготовлення, велику вагу й були дуже тендітними, що не завжди підходило для  деяких предметів інтер'єра. Споконвічно для заливання використалися фарби на мінеральній основі. Однак спочатку вони мали короткий термін служби: швидко вигорали, тріскалися, тому їх стали піддавати випалу в спеціальних печах під дією високої температури, завдяки чому малюнок здобував міцність і довговічність.
Технічний прогрес і передове встаткування дозволили згодом використати такі вітражі не тільки в багатих будинках, оскільки вони стали доступні широкому колу людей. В 70-х роках XX століття у Великобританії створюється машина для нанесення полімерного контуру, що значно скоротила строки виготовлення заливного вітража. Процес удосконалювання даної техніки досяг того, що в цей час створення як ескізу, так і контуру заливного вітража частково автоматизований і комп'ютеризованийю. Мінеральні фарби були замінені на акрилові а лаки на эпоксидну основу. Все це значно прискорило процес виготовлення заливного вітража, а також підсилило їхню вологостійкість і збільшило строк експлуатації.
В основі роботи вітражного верстата "ArtGlass Contour" лежить нова запатентована технологія створення вітражів CadRam. Верстат по заданій програмі, створеній на основі Вашого векторного малюнка, наносить на скло або інший матеріал надміцний контур полімерною фарбою. Далі проміжки легко заповнюються кольоровими лаками за допомогою спеціальних піпеток. 

Особливості вітражних верстатів ArtGlass Contour:
Нанесення візерунків будь-якої складності
• Висока якість покриття - фарби утворять на склі основу, що не вицвітає та не стирається
• Кольори контурних фарб: прозорий, білий, чорний, золотий, срібний, мідний, свинцевий
• Кольори лаків, що заповнюють: шляхом змішування пігментів можна одержати будь-які відтінки; флуоресцентні лаки...
• Висока точність і повторюваність виробів
• Висока продуктивність, можливість серійного виробництва
• Широка сфера застосування: виробництво вікон, дзеркал, дверей, меблів, виробів зі скла, пластику, дерева, МДФ, кахля, штучного каменю, кварциту...
Застосування заливного вітража в інтер'єрі
Дзеркала                Дзеркало із заливним вітражем візуально збільшить розмір приміщення, а при розташуванні напроти вікна наповнить його додатковим природним світлом. Сам малюнок стане гідною прикрасою, як самого виробу, так і всього інтер'єрe в цілому. Такий буде доречний у дизайні спальні, їдальні, передпокої.   Малюнок може бути нанесений по периметру дзеркала, у вигляді окремих елементів у кутах або повністю закрити всю поверхню.         
  Вікна      Цілісність і монолітність заливного вітража, що прикрашає віконний проріз, дозволяють захистити приміщення від сторонніх поглядів. Лакові фарби, нанесені на скло, добре пропускають денне світло, наповнюючи кімнату незвичайними кольоровими переливами. Такі віконні вітражі можуть прикрасити будь-яке приміщення: спальню, кухню, дитячу, їдальню, зал кафе або ресторану.           Вітражний пейзаж на склі вікна сховає некрасивий вид на вулицю, створюючи всередині приміщення радісний настрій. Найчастіше зображення наноситься повністю на всю поверхню вікна або тільки на деяку його частину.                
  Перегородки         Двостороннє відображення малюнка дозволяє використати заливну техніку для декорування перегородок. Доцільне застосування таких у вітальні, спальні, офісі.      Дана вітражна техніка підійде для декору як стаціонарних перегородок, так і мобільних (у т.ч. ширм). При спеціальній обробці заливний вітраж має добру водостійкість і може бути нанесений на перегородку душової кімнати.   
  Двері      Заливний малюнок на склі дверей сховає від очей все непотрібне, створюючи  інтимну обстановку всередині приміщення, надихаючи хазяїв на комфортний відпочинок. Також яскравість візерунків створює атмосферу свята, гарного настрою вже при вході в кімнату. Підійде для спальні, дитячій, вітальні, залу, кабінету.          Зображення може наноситися як на глянцеву, так і на матову або рельєфну скляну основу.           

  Стелі       Контурний вітраж, імітуючи техніку Тіффані, на склі стелі зробить приміщення яскравим та ефектним. Фарби що використовуються характеризуються стійкістю до вологи й перепадів температур, що дуже важливо при близькому розташуванні освітлювальних приладів. Є доцільним використання такого декору в прихожій, вестибюлі, вітальні, залі, їдальні, на кухні.     Малюнок для заливного вітража варто підбирати з урахуванням форми й розміри стельової ніші. Наявність підсвічування дозволяє домогтися в будь-який час доби незвичайного ефекту сонячного світла.           
  Ніші        Ніша із заливним декором може візуально змінити простір. Використання даного предмета інтер'єра у вигляді фальш вікна з використанням внутрішнього підсвічування наповнить темну кімнату додатковим світлом. Доцільно декорувати нішу спальні, передпокою, коридору, вітальні, офісу.       Зображення звичайно наноситься на всю поверхню скла у вигляді незвичайних візерунків, орнаментів або сюжетних картин.                   Панно Вітражне панно, створене за допомогою заливної техніки, стане яскравим елементом, що підкреслює загальний стиль приміщення. Більша колірна палітра лакових фарб дозволяє домогтися рівномірних колірних переходів, що необхідно в створенні пейзажної або портретної замальовки на склі. Доцільне використання даного предмета інтер'єра з вітражем у залі, спальні, дитячій, офісі, кабінеті, кухні, передпокої. Наявність підсвічування зробить панно додатковим джерелом світла. Для декору звичайно використаються зображення квітів, фруктів, пейзажі, портрети.                   
Кухонні фасади    Полімерні смоли, що входять до складу фарб для заливного вітража, роблять його довговічним, міцним, водо- та термостійким, що дуже важливо для застосування такого декорування на кухонних фасадах.      Можливе створення як великих зображень для всієї скляної поверхні, так й окремих фрагментів у вигляді рами, кутових або центральних візерунків.                 
Шафи купе            Заливна вітражна технологія на шафі купе прикрасить будь-яке приміщення, візуально зробивши даний громіздкий предмет інтер'єра мінімально помітним. При правильному підборі малюнка такий декор оптимальний для офісного приміщення, спальні, дитячої, кабінету, бібліотеки. Можлива комбінація з іншими вітражними техніками.  
Вітражі, виконані за допомогою заливної технології, доповнять і вигідно підкреслять будь-який стиль інтер'єра. Вони можуть виділитися й стати яскравим елементом у кімнаті, виконаної в спокійних тонах або, навпаки, гармонійно вписатися в загальний інтер'єр, ставши одним із предметів, виконаних у єдиному стилі.